Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2021, 11:17   #34
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
@Archiwum, podobnego rodzaju pomyłki zdarzają się każdemu, ale mogę Cię zapewnić, że akurat Nanatar jako Mistrz Gry nie wykorzystuje ich z premedytacją do udupienia gracza

Miej jednocześnie na względzie, że generalnie nie praktykujemy w naszej grupie procedury cofania deklaracji, jeśli już została fabularnie opisana – cała sztuka polega wówczas na umiejętnym wybrnięciu z sytuacji w taki sposób, by nie ucierpiała na tym ani opowieść ani skóra bohatera.

@Nanatar, wrzuciłem do wątku fabularkę Bhurrka. Gnol ma swoje podejrzenia co do całej dotychczasowej storylinii, ale pokonany jadłem i napitkiem, koniec końców padnie na placu boju. Najważniejsza deklaracja na ten moment to gotowość do wyprawy na wiedźmę. Tak jak to podkreśliłem w poście, dochodzenie w sprawie śmierci kapłana niezbyt gnola interesuje, bo nie niesie za sobą namacalnych korzyści. Bhurrek będzie starał się jak najdłużej żyć na koszt Gromby, więc to questy szołtysa mają dla Węszymorda największą wagę.
 
Ketharian jest offline