Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2021, 23:01   #195
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- To ciekawe. Mam jakiś dar? Ukryty talent magiczny? - odpowiedział jakby był zaciekawiony. - Dobrze Udo wyczuwa coś a jego brat? - chciał jak najwięcej dowiedzieć się o ukrytych darach dwójki mięśniaków. Po odpowiedzi kobiety odpowiedział jej w temacie zbroi.

- Jeśli znajdziemy potwora w leżu szansa na to, że go podejdziemy jest mierna. Zdradzą nas światła jak wspomniałaś Pani lub hałas wywałkowany naszą ilością. Bez światła widział coś będę tylko ja. Sam natomiast bez zbroi mam mniejsze szanse w walce. Niby mógłbym go próbować wywabić lub zaatakować z zaskoczenia. To jednak mało pewne jak dla mnie. Wejdźmy tam jak do niedźwiedziej gawry i się z nim rozprawmy. Jeśli go nie będzie a leże znajdziemy wtedy pułapkę naszykujemy. Może to mało subtelne ale zbroi zdejmować nie zamierzam. - Karl ani myślał pozbywać się ogromnego atutu jaki zapewniała pełna zbroja płytowa w połączeniu z ciężką stalową tarczą. Jak każdy rycerz był zwolennikiem bezpośredniego starcia.
 
Icarius jest offline