Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2021, 18:19   #116
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
^ To są 2 zdania z którymi się właśnie najbardziej nie zgadzam. Nauczeni grami z jakimiś kretynami co Wam rozwalali sesję nie potraficie sobie wyobrazić, że może być ktoś grający złym kto nie rozwali drużyny.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
będzie działać w każdej drużynie, bo ja gram zgodnie z imperatywem teamplayu. Nigdy nie działam na szkodę ekipy, najwyżej odbijam sobie narzekaniem w myślach postaci, albo wymyślam akurat takie uzasadnienia, żeby mimo różnic zgodziła się robić to co inni.
Dokładnie tak.

W razie czego w ostateczności jestem gotów grać postacią neutralną, choć najlepiej mi idzie złymi postaciami w dobrych drużynach (i, nawiasem mówiąc, także dobrymi altruistycznymi postaciami w postapokaliptycznych światach).
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 22-08-2021 o 18:24.
Dhorr jest offline