Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2021, 20:34   #126
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację


- Duża ilość przemocy fizycznej i magicznej. Jak kto do nas dobiegnie to spokojnie mogę go zatrzymać, a do tego czasu szyć Strzałami Arhy. One są moją główną ofensywą magiczną. Złoty Wiatr opanowałem bardziej w celach użytkowych niż bojowych - popukał się w swój pancerz w marszu - tę zbroję sam zrobiłem z surowej sztabki stali. Jestem z niej dumny jak cholera.

- Ostatnio jak ją widziałem była nieprzytomna. Walnęła się mocno w łeb. Medycy nie wiedzieli czy w ogóle się obudzi.

- Inez, te twoje trupy… jak precyzyjne one są? Dałoby się je zagnać w kuźni do roboty? Ciekawość i drobne planowanie na przyszłość… czy byłbym zainteresowany opanowaniem tej magii.

 
Arvelus jest offline