Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2021, 07:22   #90
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Ble, ble, ble...

Wiem, że to może niezbyt wysublimowany komentarz, ale wiecie, tych wojen/kłótni/sporów było dziesiątki. Sam chyba z dziesięć razy walczyłem z Obsługą w dobrze pojętym interesie moich Graczy, integralności komentarzy, prawa do swobody wypowiedzi etc.. Tyle, że to bicie piany. Skutkiem były jakieś kary, raz dla jednych, raz dla drugich.

Generalnie Obsługę/Moderację wolał bym oceniać pod kątem sprawności nadzorowania forum, pomagania Użytkownikom i rozwiązywania technicznych problemów. Jako człowiek o nieco silniejszej konstrukcji od kryształowej szklanki niespecjalnie bolała mnie krytyka innych, nawet jeśli łamała w swej formie Regulamin. Co najwyżej czasami skłaniała do refleksji, albo też podnosiła ciśnienie i sprawiała, że spędzałem na Forum kilka godzin więcej. Tyle, że ja, to ja. Każdy jest inny.

Co do multikont powiem wprost, był czas że sam za zgodą i wiedzą Administracji miewałem takowe. Technicznie, do prowadzenia sesji, gdzie NPC sesyjny jest traktowany inaczej niż NPC podpięty do sesji jako "Gracz". Multikonto wykorzystywałem wyłącznie w tych sesjach i komentarzach. Ale takie zabieg był. Potrafię sobie wyobrazić kilka kont na jednym IP, bo sam w biurze które ma wspólne IP mam 8 kompów, a Użytkownikami tego Forum są i mój syn, i współpracownik. Tyle, że oni ewentualnie tu się bawią, nie wysyłają pw od/do Moderacji w jakiejkolwiek sprawie. Tak czy siak, tak być mogło jak tłumaczy Zombianna. Kerm, jest od lat taki, jaki jest. Czy jednak członkowie Administracji/Moderacji muszą być jak żona cezara? To forum służyć ma zabawie, nie naprawianiu świata.

Ja lubię takie dyskusje, ale z tego co pamiętam zwykle kończyły się odejściami z Forum wartościowych Użytkowników o mniejszym niż ja dystansie do siebie. Albo zbanowanych. Luzujmy gorset. A Adminów/Modów/Opów oceniajmy przez pryzmat codziennej pracy a nie jednego błędu.

I tak Was lubię jako całość.

Buziaki

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem