Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2021, 15:00   #96
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Chyba jednak idziemy z tymi sondami w złym kierunku. Jak już wcześniej wspomniałem, to głosowanie za wywalaniem i zmienianiem kogokolwiek ma tyle mocy sprawczej co nasza sonda o majonezie (Kielecki górą! Wiem, że zniknęła bo zaczał wygrywać!).
Bo jak to tak? Krem miałby sie sam usunąć ze stanowiska? Dlaczego? Co mu kto zrobi? Ma se foro i se gra. Tyle w tej sprawie.

Moim skromnym zdaniem to brakuje w regulaminie punktu "zero" w mniej więcej takim brzmieniu.

"Regulamin dotyczy zwykłych użytkowników, a dla admina jest tylko zbiorem sugestii i wytycznych, a nie dokumentem wiążącym w jakikolwiek sposób. Przywilej ten rozciąga się na wyższe stanowiska obsługi i osoby którym admin albo wyżsi modowie (czy kim tam jest Zombi i Micas?) udzielą dyspensy według swojego uznania. Jak w RPG. Podręcznik swoje, ale MG ma zawsze i ostatecznie racje. Jak nie ma racji to patrz punkt pierwszy"

I wtedy mamy zupełną jasność. Wystawie niewłaściwej osobie negatywną notke? Notka leci do czarnej dziury, ja dostaje warna i wiemy na czym stoimy. Nie ma powodu na kałszkwały. Gramy dalej. Ktoś z obsługi jest podejrzany o multikonta? Trudno, musicie z tym żyć.

I w tym wypadku Zombi nie musiałaby uprawiać tej gimnastyki umysłowej po tym jakby zapomniała sie przelogować. A to czy to jest multikonto czy konto po znajomej co już nie gra i nie ma jej na forum od lat po tym jak przekazała hasło nie ma znaczenia. Jak to mawiają w Albionie: "Deal with it."


Tak mi przyszło na myśl, bo jakiś czas temu regulamin udało się zaktualizować, dlaczego więc nie teraz? I żeby była jasność, pisze to 100% poważnie. Tym razem zero śmieszkowania. Dodajemy taki punkt na początku albo na końcu regulaminu i każdy wie na czym stoi niezależnie od sytuacji.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem