Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2021, 21:35   #115
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bielon to miłe, że martwisz się o pękające żyłki, ale zarówno ja, jak i znakomita większość użytkowników jest stabilna emocjonalnie. Widać to po postach w temacie. Wyrażanie krytyki nie musi wiązać się z furią. Ja na przykład mam w zwyczaju zupełnie na spokojnie sygnalizować niezadowolenie.
Ale to zdrowe. Takie spokojne wyrażanie niezadowolenia. Byle nie prowadziło do rewolucji. Bo ta ze spokojnym wyrażaniem dezaprobaty niewiele ma wspólnego. A propozycja wywalania Adminów/Modów itd to już rewolucja. Dostrzegasz różnice?

Cytat:
kiedy trzyma się stołka za wszelką cenę dla korzyści - a te niekoniecznie muszą być finansowe. Może to być np. budowanie ego, karmienie swego narcyzmu i tym podobne.
Serio? Wierzysz w to co piszesz? Ktoś dziobie na forum czyszcząc, doradzając, scalając, klejąc, kłócąc się, narażając na wrogie komentarze, dla budowania ego? Karmienia narcyzmu? Cóż za wnikliwa psychoanaliza nam się tu trafiła. Co na ten temat mówi Freud? Schopenhauer? Pyszne...

Ubawiłem się po pachy.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem