Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2021, 20:06   #207
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Arnold uśmiechnął się lekko i słabo. widocznie zrezygnowany i smutny, ale... obrócił się lekko by pół jego twarzy widział tylko Hans. Nawet zamknął oko od strony grupy. To, co malowało się na połówce i w oczach fałszywego, ale jak najbardziej prawdziwego kupca nie było przyjemne. Było pełne... sadystycznej satysfakcji.

- Jak najbardziej. - powiedział łagodnie i słabo. Odprowadźcie tylko nas, byśmy byli choć trochę "bezpieczni". To tylko złoto...

Ruszyli... a a po chwili powiedział rozżalony.

- Wiecie, mam nadzieję, że gdy przyjdzie pora oddacie się w ręce sprawiedliwości po bożemu. Ja jestem łagodnym człowiekiem. Niech dobre bogi będą z wami... bandyci...


- parę metrów i miał się zatrzymać. Tyle, by światło nie sięgnęło miejsca gdzie siedziała odsiecz. Stanął tam i odwrócił się nieznacznie do grupy. Spojrzał na Hansa łagodnym, skrzywdzonym spojrzeniem i chwycił się za bok. Niedaleko głowni miecza osłoniętej jego ciałem od postronnych oczu.

- ...a w szczególności łaskawa panienka. - powiedział mocniej w żarliwej wierze. - Panienka Rhya.

Patrzał skrzywdzony na niczego winnych ludzi i ich herszta. Zaufali złemu człowiekowi. Uderzenie serca. Może się poddadzą co niektórzy. Nasłuchiwał dźwięku zwalnianej cięciwy, dwóch... i już wyciągnie miecz który miał u pasa uderzając w plugawego przywódcę... plugawego? Heh, naiwnego, przesadnie pewnego siebie cwaniaka co nie zna zasad Wielkie Gry. Niewarty nawet być pionkiem na szachownicy Wielkiego Architekta! Ale jego małej i skromnej, prywatnej? Jak najbardziej... niestety, stracił swoją szansę, bo von Thohrnl nie wierzył w dawanie drugiej! Zazwyczaj...
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 25-08-2021 o 21:01.
Dhratlach jest offline