Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2021, 08:45   #71
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Wyglądało na to, że niebieskowłosa miała trochę "rozrywek", ale Edge nie zamierzał dopytywać, skoro najwyraźniej nie chciała o tym mówić. Miał jedynie nadzieję, że jej obecność pozostała niezauważona przez kontrolę stacji, a co za tym idzie przez samego Adara. Teraz najważniejszym było zapakować się na pokład ich kuriozalnego statku i odlecieć stąd jak najszybciej.

Przemierzał korytarze frachtowca, idąc z tyłu grupy, nie ustępując miejsca jedynie Emreiowi, bo droid zawsze powinien iść ostatni, chyba że człowiek zdecyduje inaczej. Ręce schował do kieszeni spodni i przybrał neutralny wyraz twarzy. Skupiał się jednak na tym co mówiła Lyn, której i tak nie szło przerwać.

- A wy coś znaleźliście? - kobieta spytała na koniec.

- To samo - odparł nieco burkliwie. - Ponadto wiemy gdzie ich szukać na Corelii - motel "Szara Ćma". Dasz radę ustalić gdzie to jest dokładnie?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline