Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 13:04   #654
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szpital Miejski NC, 6 listopada 2021, 15:05

Prezes Orbital Air wysłuchał słów Abrahama z głębokim zainteresowaniem, chociaż czarnoskóry pacjent nie miał całkowitej pewności, że gość tej ciekawości nie markował prowadząc jednocześnie po szynie neuralnego procesora wirtualne zebranie działu finansowego korporacji.

- Przez wzgląd na mój grafik nie jestem w stanie poświęcić panom zbyt wiele dalszego czasu - powiedział stanowczym, aczkolwiek nadal uprzejmym tonem, kiedy Dick umilkł - Pan Whiterstone przedstawi panom szczegóły umowy trójstronnej zawartej pomiędzy Orbital Air, Departamentem Stanu oraz panami. W bardzo uproszczonym kształcie zawiera ona klauzulę absolutnej poufności. Incydent z zestrzeleniem aerodyny w Northside już dla panów nie istnieje. Osoba cyborga próbującego przyjąć moją tożsamość również. Nigdy nie widzieliście walizkowej bazy danych ani nie macie pojęcia, co stało się w kryjówce sierżanta Johnsona. W zamian za przyjęcie tych warunków prokuratora stanowa i federalna odstąpią od wszelkich zarzutów wobec panów, a Orbital Air dorzuci do tego pakietu wzmiankowane już stypendium w wysokości piętnastu tysięcy dolarów dla każdego z panów.

Roger Sutherland skinął głową w stronę stojącego u jego boku rządowego prawnika.

- Pan Sutherland streścił w kilku zdaniach treść umowy, nad której wykonaniem pieczę będzie sprawować Federalne Biuro Śledcze oraz Departament Stanu - powiedział Whiterstone - Umowa nie podlega zasadom przedawnienia, objęta jest statusem utajnienia permanentnego. W przypadku jej złamania będą się panowie musieli liczyć z ciężkimi konsekwencjami prawnymi, w tym z wieloletnim więzieniem bądź lobotomią.

- Nie mam wątpliwości, że to dla panów najlepsze wyjście z obecnej... dość niekomfortowej jak mniemam sytuacji - odezwał się ponownie prezes Orbital Air - Sądzę, że nikt nie zapewni panom innej oferty, również potencjalnie zainteresowane tą historią media. Jeśli podzielają panowie moje zdanie, proponuję nie zwlekać z obustronnym parafowaniem dokumentów.


@Vadim, w umowie nie zauważysz żadnych rzucających się w oczy kruczków prawnych; sprawia wrażenie autentycznie dbającej o Wasze interesy i ma sygnatury FBI oraz Departamentu Stanu.

 
Ketharian jest offline