Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2021, 20:07   #602
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Byku długo walczył i nic się nie stało jego broni.
Statystycznie w pierwszej turze pojawi się demon. Statystycznie jeszcze bardziej w drugiej pojawi się jeden demon. Statystycznie co turę będzie pojawiał się demon (przy 4 wolnych slotach). Nasz mag będzie odsyłać je co 2 tury, jeżeli to obronimy. To oznacza, że będą pojawiać się 2 razy szybciej, niż będą odsyłane.

Zakładając, że bierzemy do pomocy jeszcze jednego maga, to statystycznie nadal pojawia się jeden co turę (tylko jakby ciut bardziej, taka to statystyka). Wtedy dwóch magów nadąża z ich odpędzaniem. Ale nie wiem, czy my damy radę utrzymać ich przy życiu.

Przy wyciągnięciu dwóch magów z kręgu powinno się tych demonów pojawiać półtora na turę. Czyli 3 na 2 tury. Dokładnie tylu, ile może odpędzić 3 magów. Uwagi jak wyżej.

Wg mnie trzeba jednego maga wyciągnąć z kręgu. Statystycznie każdy kolejny już niewiele zmienia w naszej sytuacji, a zapewne spowolni rytuał.

Jeżeli chcecie walczyć to proponuję wyciągnąć jednego maga z kręgu, w trójkę robienie za ich ochroniarzy, a jeżeli będzie źle, to wtedy wyciągnięcie z kręgu wszystkich magów i ucieczka gdzie drinki z palemkami rozdają.

Ale tak serio, to ja uważam, że w młotka nie gra się, by ratować świat. W młotka się gra, by nie dać się zabić
 
Gladin jest offline