Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2021, 11:05   #240
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Wzruszających pożegnań czas

Moi drodzy, tak oto dotarliśmy do zakończenia naszej wspólnej przygody. Powiem tak: to była naprawdę świetna zabawa z punktu widzenia Mistrza Gry. Oczywiście trafiały nam się lagi czy słabsze momenty, ale i tak wszyscy możemy być zasłużenie dumni z tej sesji. Było sporo śmiechu, były zaskakujące zwroty akcji (dla mnie, bo czasami robiliście numery, których w ogóle nie przewidziałem), było też wiele okazji do zagłębienia się w kreację charakterów. Fajnie weszliście w swoje skórki, każdy bohater miał własny unikatowy styl, każdy różnił się znacząco od reszty.

Nie będzie chyba dla Was tajemnicą, że to nie pierwszy raz, kiedy rozegrałem ten scenariusz, ale jak zwykle w powtórkach, fabuła popędziła w mnóstwo nowych miejsc: do nocnego klubu autorstwa Vadima czy na handel tym kefirem, który był całkowicie spontanicznym side questem wymyślonym dosłownie na poczekaniu - zresztą wiele sytuacji w tej sesji było improwizacją na kolanie i muszę się nieskromnie pochwalić, że prawie wszystkie dodatkowe wątki wypaliły. Ponad 600 stron postów to ogromna ilość tekstu, więc nie byłoby mi łatwo przypomnieć teraz wszystkie momenty, które zapadły mi w pamięć, ale dużo się tego nazbierało, naprawdę dużo!

Będę bardzo dobrze wspominał tę sesję i w przyszłości zapewne nie jeden raz poczytam ją sobie na nowo! Dziękuję Wam gorąco za poświęcony czas, za ogromny wkład własny, za literacki warsztat i nietuzinkowe pomysły. I za bohaterów, których chyba nie sposób będzie zapomnieć. Wszyscy jesteście zawodowcami w branży PBF i to dało się w tej sesji zauważyć na każdym kroku. Jako Mistrz Gry jestem bardzo zadowolony z całości i chętnie poznam Wasze opinie.

P.S. Wpisy w Waszych notatnikach przygotuję w następnych dniach.
 
Ketharian jest teraz online