Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2021, 11:39   #660
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
EPILOG

Kiedy podpisał poczuł ulgę nie chciał już nigdy na oczy widzieć Roger Sutherland ani mieć nic wspólnego z korporacją Orbital Air, Może oprócz wzięcia od nich kasy? Podejrzewał jednak, że będzie ich widzieć w koszmarach a za każdym razem jak zobaczy cokolwiek z tym związane poczuje ukłucie paniki...

Ale żyło się dalej pytanie, co teraz? Po pierwsze wrócić do zdrowia, po drugie pomóc bratu żeby przestał być małym potworkiem niszczącym Matce życie! Że też wcześniej nie pomyślał żeby po prostu spytać się Abrahama! Negatywne strony jego przypadłości dają o sobie znać. Może warto żeby przestał się bać tego aspektu samego siebie? Może nawet zainwestuje w jakieś wszczep korowy?

Dobry nastrój prysł, kiedy zobaczył, co się stało z ich kochanym psiakiem zaczął wściekle smarować ołówkiem po kartce:


Cytat:
MÓWIŁEM ŻEBY ZAPŁACIĆ KENOWI ?! Mówiłem! Zdrady się nigdy dobrze nie kończą!

Przelej mu po prostu całość BLIKA i niech odda psa pod opiekę PINKI więcej i tak kasy nie mamy. Jakbyś od razu mu uczciwe zapłacił to by problemu nie było!

Irlandią i Bulldogami będziemy się martwić jak nas poskładają do kupy teraz i tak gówno najwyżej możemy zrobić i to pod siebie kurwa.

Abraham Pamiętaj że obiecałeś mi pomóc z bratem! Jak trzeba to zainstaluje sobie maszynownie we łbie i sprzedam się do sekty Neo buddystów Chada w jasyr kasę zdobędę bylebyś tylko małego potwora uczłowieczył Matka moja dość zdrowia na niego zmarnowała!
Ech, życie na ulicy nigdy nie było nudne... Dopóki jest życie jest nadzieja!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-09-2021 o 13:37.
Brilchan jest offline