WÄ…tek: Agenci Spectrum 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2021, 20:26   #400
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
- Panowie… - Noemie obserwowała policjanta nieco zdziwiona. Nigdy nie widział książeczki wojskowej? - Właśnie informują mnie Panowie o porwaniu żony profesora, podczas gdy ja mam go ochraniać i każą mi oddać broń i się z nim rozdzielić. Może dla panów ma to sens ale dla mnie to niedorzeczne.

Wzruszyła ramionami nie planując oddać broni.
- Proszę o umożliwienie profesorowi wykonania telefonu do małżonki z tego lokalu pod naszym nadzorem. Pan znać powinien przedstawić nam swoje dokumenty i co najwyżej wysłać jednego ze swych ludzi by sprawdzili numery naszych książeczek. Ja zaś chciałabym wykonać telefon do swojego i pana przełożonego i poinformować o utrudnianiu mojego zadania. Mam nadzieję, że zgodzi się pan współpracować i pozwoli mi na szybkie i bezpieczne wykonanie mojej misji. Moja przepustka nie trwa wiecznie.
 
Aiko jest offline