Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2021, 20:40   #8
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
...czuję, że tylko ja daję, w każdym swoim odpisie z siebie wszystko. Buduję nastrój, wymyślam świat, akcje, wydarzenia i muszę przeprowadzić graczy za rączkę po scenariuszu...
U mnie zazwyczaj większość graczy jest mocno aktywna i jestem bardzo zadowolony z tego, jak podchodzą do sesji. To raczej ja nie daje z siebie wszystkiego, nie mam dokładnego scenariusza i ogólnie średnio się przygotowuje do sesji, poddając się temu, co oni robią

W sumie zauważyłem, że paradoksalnie, sytuacje, w której memłają i memłają długo w jednej scenie bez żadnych efektów, które byłby dla mnie ciekawe, najczęściej zdarzają się wtedy gdy dam im zbyt dużo wolności, zamiast im ją w dobrym momencie ograniczyć. Więc ostatecznie to najczęściej moja wina w zarządzaniu dynamiką sesji.
 
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem