Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 10:58   #227
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
- Pieprzenie kotka za pomocą młotka – Altego ułożyła się na powrót na plecach. – Serio, masz nas za jakieś dzbany? Wstrząsy anafilaktyczne po koktajlu wzmacniającym i inne pierdoły? Użyjesz języka medycznego, a my to wszystko kupimy , tak?

Była wyraźnie rozżalona. Nawet bardziej rozżalona niż wściekła. Na wściekłość potrzeba było energii.
- Jeśli by to była prawda, to byście nas po prostu uprzedzili. To jest fair. A nie wrzucali do jakiejś klatki w tych cudacznych wdziankach. I gdzie moja ubranie?!

Wstała i podeszła do Cichego. Ustawiła się tak, żeby ich oczy były na jednej wysokości.
- A ty mnie rozczarowałeś. Razem walczyliśmy, ramię w ramię, i sądziłam, że to coś znaczy. Ale widać nie. Nie znaczyło dla ciebie nawet tyle, żeby mnie , nas, uprzedzić o tym wszystkim. Jesteś małym chujkiem.
Splunęła mu, ale nie w twarz, tylko pod stopy.
- Mdli mnie jak na ciebie patrzę.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline