Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 18:12   #12
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Nie zrozumiałaś, mi chodzi o całkowita bierność. Ja opisuje scenę a oni na to to stoję i patrze. Tak cały czas .ja prowadze tylko tym których lubie lub tym którzy mnie zainteresują. Dalej jednak dzieje się to samo. Brak zaangażowania.
Niewiele napisałaś poza "Ja chcę się z nimi bawić, ale oni się nie starają". Może jak rozwiniesz temat, to łatwiej będzie o sensowną odpowiedź. Chyba, że chodzi tylko o poklepanie po ramieniu rozczarowaną MG.

Nie wiem, najlepiej zapytaj graczy czego oczekują i skąd brak zaangażowania. To live? Pbf? Może mają akurat jakieś ważniejsze zajęcia, albo są znudzeni twoją kampanią, albo nie pasuje im ten klimat, albo wszystko na raz, albo coś innego.
 
Dust Mephit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem