Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 19:34   #154
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja dołożyłbym elfiego maga, który na drugim poziomie wybierze specjalizację Bladesinging.

Jako elf obsługuje miecze i łuki.

Jako Mag ma dostęp do największej ilości czarów.

Od 2 poziomu zaczynając walkę nuci swoją pieśń i jego wysoka inteligencja dolicza się do klasy pancerza. Przy sporej zręczności daje mu to koło 19KP (ekwiwalent ciężkiej zbroi+tarczy)

Postać oparta na zręczności więc przy doborze zdolności takich jak skradanie, czy zwinne dłonie może dorabiać jako drużynowy łotrzyk.

Główna wada to niewiele punktów życia. Gdy grałem taką postacią, to dało się ją trafić jedynie krytykami.... ale krytyki mnie rzucały o ziemię i kończyły zabawę. Póki nie padłem to bawiłem się rewelacyjnie i szczerze polecam.

Jest jeszcze Hexblade - warlock skupiający się na walce bronią. Tutaj małe szanse dobrania cech Łotrzyka, bo nie ma powodu, dla którego rozwijać u hexblade zręczność. Chyba, że myśląc Łotr masz na myśli kogoś kto ściemnia i oszukuje, a ciętym językiem może wyłgać się ze wszystkiego. To wtedy to klasa dla Ciebie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline