Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2021, 16:22   #2135
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
W sumie to dalej jeszcze nie wykminiłem jaki jest mój punkt widzenia na tą sprawę.

W zasadzie to ja bym zamknął sprawę evil-Eba. W tym scenariuszu Eb z Icariusem raczej wygrali, Tryglaw też i o ile MG nie wprowadził by kilku graczy i BG do pomocy to w inny sposób się to nie zakończy. Wynika to myśle z faktu, że skończy się to prędzej czy później starciem ludzie Eba vs Inkwizycja, a taka naparzana na trakcie prawdopodobnie położy rozgrywkę dokumentnie. Franka i ja się do niej nie garniemy. Franka by po prostu zwiała. Zakładam, że ma spore szanse, ale dalsze etapy raczej zakończyły by się połowicznym sukcesem jeśli chodzi o złych. Katedralny by zginął, a Tryglaw nie.

Jeśli Icarius by się zgodził podążyć jakąś scieżką wspólpracy to moglibyście pomyśleć jak to odegrać. Icarius kilka razy potwierdził, że spoko jeśli bijemy katedralnego więc myślę, że jest podstawa do dalszego grania.

Niemniej wątek tego że Franka wie kim jest Eb jest trochę problematyczny. Icaruis obrał słuszną drogę chcąc się pozbyć Franki, a teraz gdy on wie, że ona wie i ona wie że on wie, że ona wie to upływający czas i spuszczanie Franki z oczu będzie z jego punktu widzenia raczej niebezpieczne. Wiadomix, że Franka będzie wszelkimi środkami próbować go zdyskredytować i nastawić przeciwko niemu innych.

Więc chyba musimy to przeskoczyć zanim zaczniemy grać. Nie wiem co uważa Icarius, bo to jego postać, więc może najlepiej będzie jak on doda jak on to widzi. Opcje chyba mogą być różne. Może się okazać, że Eb coś myślał, ale już nie myśli, Franka w to uwierzy zaocznie i polecimy dalej. Na przykład okaże się, że to szemrane sprawki Huginy albo Ravena, zrobimy na szybko stosik i polecimy dalej.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline