Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2021, 07:03   #2138
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zróbmy tak:

Postać Avitto jest w innym miejscu i w innej linii czasowej. Kompletnie nie ma wpływu na Was, ani wy na Niego.

Tamten wątek spokojnie sobie pociągniemy. W celi może być różnie. Nic nie jest przesądzone. Może ucieknie, może pójdzie na współpracę?

Co zaś do Eba i Franki:

W walce oczywiście Eb jest na wygranej pozycji. Ale Franka jest tym, kto nie załatwia problemów własnymi rękami i w każdej sytuacji, która nie jest fizycznym konfliktem to ona ma przewagę. Rozstanie się teraz spowoduje coś na podobieństwo wojny podjazdowej. Każda jednostka jest na wagę złota.

Co ważne... z mojej perspektywy obydwie Wasze postaci są dobre. Każda z nich miałaby wyrzuty sumienia gdyby spłonął Płock, albo wielu ludzi zginęło w przepychankach Inkwizycji z Trigławem.

Pomyślcie spokojnie nad perspektywami i długofalowymi konsekwencjami. Icarius gdy będziesz mógł pisać to zaczniesz. To zbyt ważny punkt w sesji, żebym przejął za Ciebie kontrolę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline