Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2021, 10:00   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Campo


- Dorobiłem 6,5x55 SE i 6,5 Creedmore. Były na liście produktów z tej stronki co podałem to żaden problem. Tylko spisać dane i wstawić w tabelki. Mogę dorobić kolejne jeśli ktoś by chciał jakieś ammo z powyższej stronki albo dostarczył tabele balistyczne do potrzebnego ammo.

- Co do tego co wpływa na dmg to jak mówiłem. Jest tego mnóstwo czynników o które można by zapełnić niezły komputer czy symulator balistyki. Ale na potrzeby gry nie ma co się tak rozdrabniać skoro potrzeba jest wiedzieć czy coś zadaje 4 czy 5 dmg. A na to powyższe dane myślę powinny wystarczyć.

- Co do doboru ammo wybierałem te do neuro czyli na rynek amerykański. Plus minus te co kojarzyłem z użytku przez służby mundurowe albo były mi po prostu znane. Zdaję sobie sprawę, że jest cała masa różnorodnych ammo ale brałem profil na sesje neuro. W porównaniu do tego co jest w podręcznikach to i tak cała masa różnorodnego ammo. A jak ktoś dośle mi tabele balistyczne to mogę dorobić kolejne.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem