Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 10:25   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam takie hipotetyczne pytanie. Co będzie, jak gracz wygarnie pełną serią do gangusów z których każdy będzie na różnym dystansie i w różnym momencie ruchu I pozycji? Jak dla mnie to będzie wtedy mnóstwo liczenia. Chyba,że Gross graczy w Neuroshime i Gross złoli preferuje pojedyńcze strzały bo amunicja droga. Nie myślałeś o napisaniu jakiegoś programu albo chociażby tabelki w Excelu,aby to było użyteczne? Widziałem takie programiki chociażby do CP2020 który też nieco straszył komplikacją strzelanin.
- To chyba nie jest pytanie na ten wątek. Tu jest mowa o dmg jaki następuje po trafieniu w cel

- Ale ogólnie to przykład jest dość ogólny. Dumałbym jakbym miał konkret na sesji. Pewnie bym potraktował jako cel zbiorowy a w razie trafienia losował w kogo poszło. Ale mówię, to tak ogólnikowa odpowiedź na ogólnikowe pytanie pod randomowe rzuty.

- A na pisaniu programów kompletnie się nie znam. Więc nie będę się za to brał. Powyższe rozpisanie wzorów w excel to szczyt moich możliwości w tym zakresie. Jak znasz takie programy to podrzuć gdzieś na forum. Ja nawet nie bardzo wiem jak taki program miałby wyglądać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem