Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 20:21   #49
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
- Nie - uśmiechnął się w odpowiedzi Japończyk - Jestem Irlandczykiem, chociaż urodziłem się w Nowym Jorku. Proszę nie sugerować się moim wyglądem.

- Wymóg pracy? - zainteresował się Pumba taksując raz jeszcze uważnie klasycznie azjatycką aparycję dyrektora Donovana.

- Tak, właściciele galerii byli w tym względzie wyjątkowo stanowczy. Kwestia przywiązania do tradycji i troska o zachowanie japońskiego dziedzictwa we wszystkich filiach międzynarodowego przedsiębiorstwa - odpowiedział Irlandczyk otwierając drzwi wiodące do niewielkiego pomieszczenia ochrony na tyłach budynku - Starając się o tę posadę musiałem spełnić kilka dodatkowych warunków. Przebudowa kośćca, kompleksowa chirurgia plastyczna, profesjonalne chipy lingwistyczne i kulturoznawcze. Efekt generalnie zadowalający, chociaż przyznam panom skrycie, że w przeciwieństwie do sake sushi chyba nigdy nie polubię.
Podobny motyw jest w powieści Johna Brosnana "Inwazja Opoponaksów" z 1993 (wydanie polskie 1997).
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem