Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 23:13   #7
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Słysząc przemowy coraz to nowych ochotników, uśmiechnął się.
-Falco ma za sobą wielu ludzi w tym...-wyjął miecz i wzniósł go do góry-...w tym Jeźdźców Gryfów!-powiedział podniosłym tonem.
-Kto jeszcze jest na tyle odważny, by pomóc w biedzie komuś, kto pomaga nam każdego dnia?-zapytał, lecz nie widząc nikogo więcej włożył miecz z powrotem do pochwy.
-Tchórze-mruknął posępnie, a wtedy wstał Bard, zaś Vein uśmiechnął się szeroko.
-Walczmy za wolność!-ryknął, po czym podszedł do Krasnoluda, który zaczął temat o Falco.
-Veinsteel Mordinan, a przyjaciele mówią na mnie Vein. Jestem Jeźdźcem Gryfów. Jak mogę pomóc Falco? W dowód tego, że nie jestem szpiegiem, powiem, że mojego ojca zabili słudzy Smoczego Władcy. Był Jeźdźcem czarnego Gryfa-to mówiąc pokazał pióro zwierzęcia, a następnie schował.
-Teraz należy do mnie, ale jest w lasach Elfów. Jak zajdzie taka potrzeba to mogę spróbować go przywołać. Mam nadzieję, że udowodniłem lojalność. Powiedz jak mogę... możemy pomóc i przysłużyć się wszystkim-rzekł spokojnym tonem, patrząc to na Krasnoluda to na oberżystę.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 31-08-2007 o 23:24.
Alaron Elessedil jest offline