Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2021, 19:41   #160
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Pozostały blisko 2 tygodnie do końca rekrutacji.

Podsumowując mam aktualnie 10 kart, wszystkie zostały umieszczone tutaj, więc jesli Twojej tam nie ma, znaczy że przez przypadek ją przeoczyłem. Proszę wtedy dać znać. Wszystkie karty z wyjątkiem "Gryfa" wyglądają na kompletne. Karty można zgłaszać do ostatniego dnia rekrutacji, który nie zostanie zmieniony (01.10.2021r. włącznie).

Powoli zabieram się za czytanie kart.

Co do modyfikacji zasad, zdecydowałem, że odnośnie odpoczynków:
1. long rest możliwy tylko w bezpiecznym miejscu, względnie ciepłym, z posiłkiem. (z małymi wyjątkami w zasadzie możliwe tylko w miastach - będę informował gdy na szlaku zastaniecie takie miejsce.).
2. long rest trwa 3 dni - jest czas na inne aktywności - realizacje zadań w mieście, studiowanie ksiąg, poznawanie nowych zaklęć, czy zwykła praca oraz opieka nad rannymi.
3. short rest trwa 8 godzin (minimum 6 snu) (możliwość wykonania na szlaku zależna od testów survival).
rezygnacja z wolnego zdrowienia.

Nie oznacza to, że będę się trzymał tych rozwiązań jeśli okaże się że nie działają, ale myślę, że powinno być z nimi ciekawie i zadowalająco mechanicznie.

Jeżeli ktoś jeszcze jednak rezygnuje z rekrutacji, proszę dać znać, nie zaszkodzi tez po takim czasie potwierdzić chęć gry tu czy na pw.


Po zakończeniu rekrutacji rozlosuję "sekrety" i zrobimy drobne uzgodnienia fabularne tam gdzie będzie to konieczne. Nieco też rozszerzymy ekwipunek (każdy otrzyma zimowe ubranie lub zwrot pieniędzy za zimowe ubranie jeśli już je ma). Będziecie mieli chwilę czasu na przemyślenie/wybranie/odrzucenie sekretów i zadomowienie się w komentarzach, a ja w międzyczasie zacznę pisanie spersonalizowanych wstępów łączących w jedną/dwie docelowo jedną grupę.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 16-09-2021 o 19:44.
Rewik jest teraz online