Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2021, 18:24   #36
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Rudolf potakiwał słowom Hieronimusa. Elektorka, tak samo jak szlachta, nie interesuje się jakimiś tam szczurami. Kupiec trafnie ocenił sytuację.

- Ah tak, chodzi zapewne o dorodny okaz krwawca - Rudolf sam osobiście nie spotkał tego niby-drzewa, ale nie zamierzał wyprowadzać sekretarza z błędu.

- Nie wiem, czy nadal rośnie w okolicy Kreutzhofen, ale mogę poprosić moich ludzi, aby się o to wywiedzieli - uprzejmie kiwnął głową.

- Natomiast proszę nam powiedzieć, czy ktoś taki jak my, może panu w jakikolwiek sposób pomóc? Ja sam bardziej znam się na papierkowej robocie, niż na zabijaniu. Nadałbym się może do poszukiwań informacji w archiwach. W sumie... - potarł zarost na szczęce i się chwilę zamyślił.

- Myślał pan o przejrzeniu dokumentów przez kogoś biegłego w takich sprawach? Być może da się znaleźć jakiś wzorzec, coś, co może naprowadzić na trop? Na miejsce, gdzie wyjątkowo często pojawiają się wzmianki na temat skavenów? Na niewyjaśnione zaginięcia w większej ilości? To mogłoby być ciekawe, gdyby miał pan kogoś, by tego poszukał. Proszę wybaczyć, jeżeli wyda się to wam śmieszne, ale jestem człowiekiem, który swoje boje toczy właśnie na papierze - Rudolf delikatnie się uśmiechnął.

- Wybaczcie, trochę się zagalopowałem. Co chcieliście jeszcze powiedzieć?
 
Gladin jest offline