Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2021, 07:43   #15
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Młody i przystojny blondyn dołączył do pozostałych, wydając się być nieco skonfundowany. Rozejrzał się dookoła, stwierdzając że otaczają go niezwykle dziwne istoty, łącznie z gadającym żółwiem. No, ale jako członek załogi w której był cyborg i ożywiony szkielet był już do takich rzeczy przyzwyczajony.

- Cześć, jestem Sanji z załogi Słomkowych Kapeluszy i próbuje odnaleźć drogę do domu, dowiedziałem się że w tym celu musimy pokonać miejscową Mafię. Mam w tym doświadczenie, walczyłem z wieloma łotrami by chronić moich towarzyszy.....szkoda że nie ma tu Robin-chwaan i Nami-swaan - Rozmarzył się, ale potem zwrócił uwagę na ubraną w seksowne skóry dziewczynę o kolorowych włosach, która przedstawiała się jak Harley.

- Mellorine, ślicznotko, czy wspominałem że jestem najlepszym kucharzem pośród piratów? Zaraz przygotuje ci coś pysznego, na co masz ochotę? Może zaczniemy od jakiegoś drinka? Dla was też bym coś miał.. - Wyszczerzył się również do króliczki i kobiety o dziwacznym kolorze skóry. Następnie spojrzał groźnie na tego pajaca w kolorowym garniturze.

- Ej, a po tobie od razu widać żeś krętacz. Nie ze mną te numery, nie pozwolę ci skrzywdzić tych ślicznych pań. Czy masz tę całą mafię na liście klientów?
 
Lord Melkor jest offline