Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 10:34   #111
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Nessik
-Zbytek łaski mości gnomie... Mam szpiegów i to dość wielu... Skąd pomysł że przyda mi się kolejny? Utrzymanie obecnych jest już dość kosztowne.... i czy nie miałeś czasem jakiejś informacji dla mnie?-szlachcic wydawał się spokojny lecz wypowiadając te słowa mierzył Cię groźnym spojrzeniem.

Strażnik wciąż pozostawał w pomieszczeniu. Gotowy by zabrać Cię na chłostę w razie takiego rozkazu.

Selina
Słyszałaś wszystko doskonale stojąc pod drzwiami. Na Twoje nieszczęście strażnik nie opuszczał gabinetu. Zerknęłaś na kata leżącego na podłodze. Miał przy sobie łańcuch i pewnie narzędzia tortur. Bardziej przydałaby Ci się lina po której zeszłabyś na dół przez okno...

Rillae
- Można się przysiąść? – spytała uprzejmie.

Mag lekko wzdrygnął się na te słowa. Widać nie spodziewał się iż ktokolwiek będzie miał tu do niego jakiś interes.

-Nie widzę przeszkód...-powiedział i wskazał miejsce na przeciwko.

Wyglądał na dość poważną personę. po swej lewej stronie ustawił laskę z rubinem. Zapewne była to laska magiczna.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline