Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 10:36   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Kiedy kończył mówić, podszedł do niego owy stary mężczyzna, który powitał i przedstawił się w dość... nietypowy sposób. Przez jego kamienną twarz przebiegł grymas niezadowolenia, lecz natychmiast zniknął. Odwrócił się w stronę oberżysty i dyskretnie otarł twarz ze śliny starca, a następnie odwrócił się do niego.
-Veinsteel Mordinan. Miło mi, panie Aquodayro i przykro, że ten ktoś nie chce ze mną mówić, ale mimo wszystko proszę go przywitać i pozdrowić ode mnie-to mówiąc skłonił się lekko, a jego długie, kruczoczarne włosy opadły mu na twarz, lecz szybko je odgarnął, za krótkie spiczaste uszy, by mieć lepszy widok na wszystkich. Wtedy właśnie podszedł Krasnolud.
-Witajcie towarzysze zwą mnie Kelgar Żelazna Pięść a zauważyłem w też chcenie uratować Falco kimkolwiek on jest-przedstawił się.
-Już wiesz jak mam na imię więc nie będę sie przedstawiał jak zauważyłem będzie to misja ratunkowa-zakończył.
-Veinsteel Mordinan-to mówiąc skłonił się ponownie, lecz dojechał do tego samego poziomu, co u starca, gdyż nie chciał go obrazić. Lekki ukłon pozwalał okazać szacunek, a także obserwować wszystko, by móc w porę zauważyć ewentualny cios.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 01-09-2007 o 10:47.
Alaron Elessedil jest offline