Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 10:50   #11
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
-Kto to jest Falco !?- krasnolud i barman krzykneli równocześnie- to jedyna osoba na tym cholernym świecie która ma na tyle odwagi aby jawnie sprzeciwić się smoczemu panu !! Gdyby nie on ludzie stracili by już całekiem nadzieje na lepsze dni.- dodał krasnolud.
- Ale teraz do rzeczy, niech wszyscy chętni podejdą tutaj, musimy omówić pare spraw dotyczących wyprawy...

Na początek się przedstawie. Nazywam się Mallun a mój towarzysz to Corwei, jesteśmy najemnikami i przyjaciółmi Falco. Zadanie nie będzie proste, musicie wejść do stolicy Madbar nie żucając się zbytnio w oczy, następnie znaleść sposób na dostanie się do pałacowych lochów, uwolnić Falco i uciec z nim tutaj.- Mówiąc to Mallun zrobił minę z której łatwo było odczytać, że własnie uświadomił sobie, że jesteście szaleni naprawde.
-Będę waszym przewodnikiem lecz tylko do miasta. Nie mamy tam wstępu bo jesteśmy poszukiwanie za współpracę z Falco. I tak ryzykujemy pokazując się w okolicy miasta... Jeśli nie macie pytań to zaopatrzcie się u barmana w prowiant, i potrzebne rzeczy których nie macie.

- I znowu nic mi nie zapłacą-mruknął barman - no trudno, w czym mogę pomóc?
 
Zak jest offline