Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2021, 18:43   #20
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Po raz kolejny nie czekał na odpowiedź i zaczął nagabywać kolejnego gościa. Ten był dziany, więc uwiesił mu się na ręku całując i dotykając jego dłonie pokryte drogimi kamieniami, niczym starsze panie z moherowego zakonu ojca dyrektora.

-Oh drogi panie de Funes, widziałem wszystkie pana filmy. Jeśli potrzebuje pan uczciwego, godnego zaufania i znającego swoją wartość adwokata...

Poborca podatkowy wyrwał z obrzydzeniem swoją lekko obślinioną dłoń z uścisku Goodmana. Jeśli chciał coś powiedzieć to zdziwił się gdy w dłoni tkwiła mu wizytówka, które prawnik chyba drukował z rękawów swojej szałowej marynarki.

- Goodman? – poborca spojrzał na nazwisko wytłoczone na wizytówce – A nie Kevin Costner? Nie tak się przedstawiałeś niewiastom, które bałamuciłeś panie Ślizgawka? Ile podwójnych tożsamości skrywasz McGill? Widzisz, don Salluste wie wszystko o wszystkich, nic nie ujdzie jego uwadze. Także, to że dziwnie zainteresowany jesteś tymi wypiekami adwokacie. Czyżbyś już w strachu i panice planował zmieniać branżę i porzucić swój prawniczy fach? Bo jeśli jesteś przebierańcem, radzę szybko wybrać numer do Eda, Sprzedawcy Odkurzaczy. Pytasz skąd o nim wiem? Bo sam skorzystałem z jego usług, gdy poprzednim razem pewien gburowaty pisarzyna-mafiozo do spółki z resztą szubrawców dybali na moje bezcenne życie.
 
Arthur Fleck jest offline