Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2021, 20:41   #22
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
-Panno/panie/pando eee Lol? Nie wiem czy jesteś morderczym teletubisiem, ale jeśli - ściszył głos - ta króliczka cię oskarży o jakieś skutki uboczne tego mumbo jumbo, to możemy coś z tym podziałać. Może rasizm? To jest ostatnio modne, a wyglądasz na przedstawiciela mniejszości narodowej. Jeśli trafiłem to zadzwoń do Saula!
Lol spojrzała spod byka na Goodmana.
— Phi! Nawet boginie chaosu nie cierpią akwizytorów i prawników! — prychnęła, gniewnie obracając w palcach wizytówkę. — Nie potrafią nawet nakarmić słonia przez słomkę! Zresztą, wykonuję jedynie połączenia lotnicze! I nie uznaję nikogo bardziej irytującego oraz nachalnego ode mnie!
Kawałek papieru zaczął obracać się w jej dłoni z taką prędkością, że zlał się w okrąg.
— Poza tym mam więcej masek niż Nyarlathotep i płci niż Ty odrzuceń na Tinderze, a moja mniejszość, to większość! — wytłumaczyła, gestykulując ręką i wchodząc na niewidzialną mównicę. W międzyczasie urosła jeszcze o jakieś pięćdziesiąt centymetrów. — A rasizm... to był modny wieki temu! Meh. Cringe gościu! Teraz zbrodnią jest pomylenie greckiej literki przed nazwą płci albo pozaziemskiego gatunku! Nie mówiąc już o zgłoszeniu do administratora, albo wręczeniu negatywnej reakcji! To są iście niemoralne akty! Gdzieś Ty się chował? Na konwencie fascynatów wyczynowego dojenia byków gumofilcem w Krapaczach Dolnych? A kysz!
Pstryknęła palcem i wirująca kartka wystrzeliła z jej dłoni zmieniając się agresywnego pieska, który zaczął ujadać i gonić Saula.
— Pogczamp! — rzekła zadowolona z siebie, kurcząc się do naturalnych rozmiarów. Następnie spojrzała po wszystkich, poza Saulem. — A teraz ważne pytanie: kto mi zajmujał mój kieszonkowy wyzwalacz Armageddonu?
 
Alex Tyler jest offline