Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2021, 07:58   #25
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post

-Raz miałem na liście klientów kilka osób z kartelu narkotykowego to prawda, ale kto tu jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem - spojrzał na Jezusa i wzruszył ramionami - Bez urazy stary. Jestem prawie pewny, że sam widziałem twój list gończy Czarnonogi Sanji! Chętnie zajmę się twoją sprawą, możemy podciągnąć twoje piracenie płytek na stadionie jako niską szkodliwość czynu. To co? Zadzwoń do Saula!




Sanji na widok swojego listu gończego zrobił się cały czerwony na twarzy po chwili wyglądał jakby sam się zapalił ogniem, zaczynając od nogi. Spojrzał gniewnie na Saula.

-To nie jestem ja! Ja tak nie wyglądam, ten list gończy to jakaś kpina i jest nieaktualny!



-
" Goodman? – poborca spojrzał na nazwisko wytłoczone na wizytówce – A nie Kevin Costner? Nie tak się przedstawiałeś niewiastom, które bałamuciłeś panie Ślizgawka? Ile podwójnych tożsamości skrywasz McGill? Widzisz, don Salluste wie wszystko o wszystkich, nic nie ujdzie jego uwadze. Także, to że dziwnie zainteresowany jesteś tymi wypiekami adwokacie. Czyżbyś już w strachu i panice planował zmieniać branżę i porzucić swój prawniczy fach? Bo jeśli jesteś przebierańcem, radzę szybko wybrać numer do Eda, Sprzedawcy Odkurzaczy. Pytasz skąd o nim wiem? Bo sam skorzystałem z jego usług, gdy poprzednim razem pewien gburowaty pisarzyna-mafiozo do spółki z resztą szubrawców dybali na moje bezcenne życie."[/justuj][/indent][/quote]

Sanji spoważniał i zapalił papierosa.

- Czy wiesz coś na temat tego adwokaciny czy to tylko domysły? Na tym etapie naszego śledztwa raczej trudno o twarde informacje. Ale tak, też nie ufam temu śliskiemu krętaczowi.
 
Załączone Grafiki
File Type: jpg Sanji on fire.jpg (10.2 KB, 97 wyświetleń)
lastinn player

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 22-09-2021 o 08:01.
Lord Melkor jest offline