Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 11:13   #112
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Nessik miał nadzieję, że Hrabia zapomni o rzekomej informacji, którą miał mu do przekazania. Niestety Hrabia nie dał się zwieść. Widmo chłosty zbliżało się coraz bliżej. Gnom musiał szybko coś wymyślić. Tego typu misje zawsze były niebezpieczne. Nessik musiał jednak improwizować i zaryzykować.

- Ach panie nie liczy sie ilość, lecz jakość w tym fachu. Masz okazję skorzystać z usług nie jakiegoś amatora, który podsłuchał coś w karczmie i już uważa się za jak to ująłeś panie - szpiega. Jak już mówiłem nie słyszałem by byli lepsi ode mnie w tym mieście. - Przerwał na chwilę i po krótkiej pauzie kontynuował. - Jeśli zaś chodzi o tą informację to na pewno żaden z pańskich szpiegów nie zdołał jeszcze powiedzieć panu Mości Hrabio, że nie którzy majętni ludzie w tym mieście uważają, że dziej się w tym dworze coś dziwnego o czym powinni wiedzieć. - Przerwał czekając na reakcję Hrabiego. Modlił się w duchu do każdego znanego mu boga by faktycznie Hrabia o tym nie wiedział.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline