Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2021, 09:08   #30
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=T_x6QmuJdms[/MEDIA]

Saul ukląkł nad poborcą podatkowym Don Salluste. Najpierw zamknął mu jego pełne przerażenia oczy. Szanował małego krzykacza, w poprzednim życiu był godnym rywalem, teraz zapewne byłby godnym sprzymierzeńcem. Następnie ukradkiem przeszukał jego kieszenie i zdjął kamienie szlachetne z palców. Nieboszczykowi się przecież nie przydadzą, a był prawie pewny że Salluste chciałby go zatrudnić na swojego reprezentanta. Wstał i zwrócił się do pozostałych.

-To nie ja. Ktoś ewidentnie chciał rzucić na mnie swoje podejrzenia widząc jak Don "niech mu ziemia lekką będzie" Salluste rzucał w stosunku do mnie nieprzyjazne opinie. Proszę żeby agent się nie ujawniał, ale jeśli był dziś u mnie w nocy to wie, że mówię prawdę i zostałem powołany do służby jako jeden z chłopców w niebieskim. Priorytetem jest żeby ochronić tego gościa. Jeśli każdy wypowie się komu nie ufa najbardziej to będzie można ukryć tożsamość agenta "na widoku". Miałem dwie teorie odnośnie Kini i Bogini*. Pierwsza to taka, że oboje z nich to policjanci, druga że oboje mafiozi. Paradoksalnie to oczywiste, ale nie do końca. Muszą grać do jednej bramki bo inaczej ujawniliby już przeciwnika. Czyli sprawdzając jedno z nich, raczej będzie się pewnym co do drugiego. Głosy oddane w tej chwili decydują tylko o przesłuchaniu (nie o eliminacji), więc moim zdaniem nie powinniśmy się z nimi hamować. Dobrze by było rzeczywiście wytypować dwie osoby, które mogłyby rzucić więcej światła na całą sytuację. Faza dnia trwa aż 72 godziny, więc nie trzeba się z tym spieszyć, ale wydaje mi się że każdy powinien zagłosować.



*przypadkowy rym
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline