Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2021, 09:54   #31
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Wojna. Wojna nigdy się nie zmienia.

Oczy Jezusa zapłonęły czerwonym światłem. Wyglądało na to, że stracili pierwszego z sojuszników. Jezus przeładował strzelbę i strzelił w powietrze, na wszelki wypadek wykrzyknąwszy "hasta la vista". Śrut poleciał w powietrze i zatrzymał się na betonie i posypał się tynk.

Przekroczywszy rozsypane na podłodze róże, spojrzał na trupa don Salluste. Walka wkrótce miała stać się znacznie bardziej zażarta.

- Śmieciowa robota - rzekł metalicznym głosem. - Pfeifer Zeliska wyrządza znacznie piękniejsze rany od kul, nie to, co tutaj.

- Terminator Jezus mówi, że dzieje się tutaj niezły przekręt i jest w niego zamieszany Post Rezerwujący.

Po czym wyciągnął strzelbę i wymierzył nim w komputer, gdzie był Post.

- Mogę wycelować, ale w kurtce mam jeszcze dziesięć kilo trotylu. Więc nie muszę, jak przyjdzie co do czego.

Po czym spoczął na motocyklu marki Harley, który dotychczas ukrywał się (!) w cieniu zdemolowanego wcześniej stołu.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline