Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2021, 18:51   #40
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Saul zamknął oczy. Przydałby mu się tajski masaż. Zamiast tego zaczął pocierać skronie. W wyobraźni widział jak Żółwie z Galapagos strzeliły bramkę na 4:2, wysuwając się na prowadzenie z odwiecznym rywalem Ludkami z Papieru. Wciąż nie odnalazł swojego klienta, a przecież zainwestował w reklamę większość swojego budżetu. Pora była trochę zatrząść tą budą.

-Rzeczywiście szybko się rzuciłeś do ataku jak na takiego wolnego żółwia, Om. Może to szczegół, ale intuicja mówi mi, że możesz mieć niecne zamiary. Poza tym do tanga trzeba dwojga. Tak jak wspominałem, głosy wzywają na przesłuchanie i każdy powinien oddać swój co pozwoli łatwiej się ukryć agentowi. Nic osobistego wojowniczy żółwiu, ale dwóch podejrzanych jest lepszych niż jeden. Papierowi przyda się rywal na przesłuchaniu, a ty mój drogi aktualnie masz dość wysokie notowania u bukmacherów.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline