Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2021, 22:38   #43
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
- Czemu post rezerwacyjny? Możesz to jakoś uargumentować, jakkolwiek? Zwykle kiedy niezbyt dużo wiadomo, zaczynają się pytania, tak jak ja teraz czynię, - tu zrobiła przerwę by podkreślić, wzór poprawnego zachowania - ty pojechałeś po bandzie od razu oddając głos. Mało to wiesz, policyjne byku. - tu teatralnie oparła rękę na podbródku udając zmartwienie.
- Oczywiście, że mogę - odparł z wyrzutem Om. - Wydawało mi się nawet, że już to zrobiłem. Ale mogę nieco rozwinąć swoją myśl, a nawet zdradzić ją zupełnie. Don Salluste nie zginął bez przyczyny. Być może tylko dlatego, że był dobry w swojej robocie i mafiozi się go bali. Ale być może dlatego, że zanim zginął, powiedział za dużo. Rzucił podejrzenia na trzy osoby: różowego adwokacinę, różową króliczkę i drukowany wytwór internetów.

- Mogłem oskarżyć dowolną osobę z tej trójki, wybrałem Post - kontynuował żółw. - Dlaczego akurat jego? Przyznam, że po cichu liczyłem iż skoro zarówno Don Salluste, jak i Post, rzucili oskarżenie na Kinię, niektórzy to podchwycą i to ona będzie drugim przesłuchiwanym. Gdybyśmy mieli na ławie oskarżonych oskarżaną i oskarżyciela, byłaby spora szansa, że jedno z nich jest z mafii. Wystarczyłoby tylko właściwie wybrać.

- Ot i cały mój plan. Niestety zawiódł haniebnie, za co przyjdzie mi zapewne samemu zasiąść na ławie oskarżonych. No, ale trudno, to jeszcze nie oznacza śmierci. I dlatego nie ma się co ociągać z głosami. Poprzednio popełniliśmy błąd nikogo nie przesłuchując i daliśmy mafii przewagę. Nie możemy drugi raz popełnić podobnego błędu. Głosujcie! Głos można przecież w razie czego cofnąć, a póki co nie głosujecie przecież kogo zlinczować, tylko kogo przesłuchać.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline