Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2021, 10:26   #45
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Kinia po dłuższej chwili odłożyła telefon.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
KINIU, rezerwuję sobie pytanie do Ciebie. Nie będę pytał kim jesteś, ale powiedz proszę jaka była Twoja poprzednia rola.[/list]
Nerwowo poruszyła uchem, nie była pewna czy powinna odpowiadać na to pytanie, postanowiła jednak to zrobić.

- byłam i jestem gliną tak jak wszyscy - rozejrzała się po sali - chyba, że nie wszyscy. Wyciągnęła telefon - Wiecie bo ja wczoraj PODSŁUCHIWAŁAM
KARTA PODSŁUCH

ustawiłam włączony dyktafon i zaraz odsłucham co mi się nagrało, bo podstawiłam mój dyktafon bardzo blisko Boga OMA. - Założyła słuchawki w różowe puchate uszy i zaczęła słuchać.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline