Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2021, 11:34   #46
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Lol podniosła się z ziemi, wskakując z podłogi na nogi niczym jakiś Chuck Norris, Stiwen Sigal czy inny mistrz sztuk walki slow-motion.
OCZY WIŚCIE! — rzekła, opróżniając na moment swe gałki oczne. — Nie każdy chomik zabajkalski kończy Biologię Molekularną w Princeton z wyróżnieniem. Ale z pewną ością mogę wam odpowiedzieć na wypisane pytania!
Cytat:
Napisał Post rezerwacyjny
LOL, zarezerwuj sobie proszę czas na wyjaśnienie skąd wczorajsza zamiana ról
Cytat:
Napisał Post rezerwacyjny
I CIEKAWOŚĆ, CZEMU LOL AKURAT TAK ZAGRAŁA. Kartka papieru nie mogła się rumienić, ale mały rozmiar literek sugerował zakłopotanie.
— (Z)B(it)yku literkowy — wymamrotała lekceważąco. — Zamieniłam się, ponieważ praca w policji jest taka PoRzĄdNa i NIECHAOTYCZNA. Nuuuudaaaaaaaaaa! Niestety, trafiłam jak Niemiec w Polsce... czyli na coś, co należało do mnie! Muszę teraz gliniarzyć. Aneris by się uśmiała! Kij Ci w szprychy siostro!
Pogroziła różową piąstką ku niebu, z którego po chwili rozległ się tajemniczy śmiech.
 
Alex Tyler jest offline