Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2021, 11:50   #47
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Kinia po dłuższej chwili odłożyła telefon.



Nerwowo poruszyła uchem, nie była pewna czy powinna odpowiadać na to pytanie, postanowiła jednak to zrobić.

- byłam i jestem gliną tak jak wszyscy - rozejrzała się po sali - chyba, że nie wszyscy. Wyciągnęła telefon - Wiecie bo ja wczoraj PODSŁUCHIWAŁAM
KARTA PODSŁUCH

ustawiłam włączony dyktafon i zaraz odsłucham co mi się nagrało, bo podstawiłam mój dyktafon bardzo blisko Boga OMA. - Założyła słuchawki w różowe puchate uszy i zaczęła słuchać.
Gdy skończyła słuchać spojrzała na BOGA OMA, skrzywiła swój śliczny nosek tak jakby miała przed nią nie żółwia a wyjątkowo śmierdzące kocie główienko, zrobione nie do kuwety ale na mowy dywan.

- Ja nie będę nawet słuchać wyjaśnień tego wilka w owczej skórze, tego mafiosy od siedmiu boleści, hej kucharzu mam ochotę na zupę żółwiową - powiedziała rozglądając się za Sanji'm.

Następnie spojrzała na różową panienkę:

- a ja myślałam, że wybrałaś mnie bo łączy nas kolorystyka ?
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 24-09-2021 o 11:55.
Wisienki jest offline