Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2021, 00:25   #63
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
POSR REZERWACYJNY
Rezerwuję sobie sprostowanie: pomieszały mi się dwie karty.
Karta "werbunek" może kogoś z policji zmienić w Mafiozę, to ją miałem na myśli poprzednio.
A jeśli jest aktywna karta "przewerbowanie" to mafiozów jest od dwóch do czterech (zależy kto ją wylosował). Jeszcze daleka droga przed nami.

Cytat:
3.WERBUNEK
Użytkownik: Mafioso
Faza: Mafii
W Fazie Mafii, mafiosi, muszą poinformować mnie, że chcą użyć tej karty i na kim. Pod koniec Fazy Mafii informuję danego gracza, że dostał Kartę: Werbunek - gracz staje się od tej chwili Mafiosem — wygra, gdy wygra Mafia. Jeśli zostanie wyeliminowany, nie mówi, kim był naprawdę. Posiadacz karty może ją zagrać dopóki sam jeszcze nie został wyeliminowany.

5. PRZEWERBOWANIE
Użytkownik: Policjant, Mafioso
Faza: Cała gra
Jeśli masz tę kartę, to do końca gry grasz po przeciwnej stronie, niż
wylosowana rola, jaką dostałeś. Więc jeśli masz rolę Mafiosa, to grasz jako
Policjant i odwrotnie. Udział tej karty w grze oznacza, że gra jeden
Mafioso mniej lub więcej, niż to wynika z liczby rozdanych ról
Postaci. Przewerbowany gracz musi być lojalnym członkiem nowej
drużyny – jej sukces oznacza też jego zwycięstwo. Wyeliminowany, przewerbowany gracz nie pokazuje swojej Karty, a jedynie ujawniam jego rolę,
tak więc do końca gry gracze nie znają jego prawdziwej tożsamości.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline