Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2021, 11:40   #64
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
POSR REZERWACYJNY
Rezerwuję sobie sprostowanie: pomieszały mi się dwie karty.
Karta "werbunek" może kogoś z policji zmienić w Mafiozę, to ją miałem na myśli poprzednio.
A jeśli jest aktywna karta "przewerbowanie" to mafiozów jest od dwóch do czterech (zależy kto ją wylosował). Jeszcze daleka droga przed nami.

-A czy wiemy czy obie te karty są w grze? Zrozumiałem , że większość jest neutralnych. -Zastanowił się Sanji.

-I tak jeśli OM okaże się być mafiosą (a tak prawdopodobnie będzie) to Kinia i Lol są niewinne i będę chronić te ślicznotki, tak jak moich nakama. Co do ostatniej z Pań, to chętnie Harley z tobą poimprezuje, zobaczysz jakie koktajle potrafię zrobić..... ale czy jeszcze nie za wcześnie na celebrowanie, jeśli przynajmniej dwóch wrogów się gdzieś czai?

I ten cały piekarz się taki jakiś niedostępny wydaje, czy on na pewno chce rozwiązać to śledztwo?
 
Lord Melkor jest offline