Wątek: Czy D&D gryzie?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 15:01   #51
Ninetongues
 
Reputacja: 1 Ninetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłośćNinetongues ma wspaniałą przyszłość
Byłem świadkiem tego samego co Ty Kitsune. Wyjątki się zdarzają. I co z tego?

A skoro ktoś wymaga ode mnie argumentów, a ja je podaję, to może by tak ktoś podał jakiś argument za Dedekami, poza pustych deklaracji "że on to gra fajnie"? Moje więc "insynuacje" służą temu, żebyś Ty, lub ktokolwiek broniący D&D tak zawzięcie pochwalił się, jakie to wspaniałe rozgrywa sesje. Bo na Forum to byle kto potrafi poprowadzić niezłą sesję, a miejsca tu na mechanikę i crawla za bardzo nie ma.

A skoro taki z Ciebie senior RPG, to powinieneś chyba to wiedzieć, że odsyłanie do sesji Forumowych podczas dyskusji o RPG nie ma sensu.

Ps: Po raz 186 powtarzam to, co pisałem od początku - nie "próbuję" pokazywać wraz z mechaniką swojego systemu. Na Lastinn chcę zagrać w Forumową sesję AI, żeby dowiedzieć się, co ludzie myślą o świecie. Jeśli więc ktoś jeszcze ma ochotę się wypowiedzieć o AI na Lastinn, to bardzo proszę przeczytać choć parę zdań z odpowiedniego tematu. Dziękuję.

Modinfo
Poproszę o zejście z tonu i zakończenie wycieczek osobistych.
Po co ma się kończyć warnami i zamknięciem tematu?
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 01-09-2007 o 17:36.
Ninetongues jest offline