Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 15:57   #113
Lirymoor
 
Lirymoor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodzeLirymoor jest na bardzo dobrej drodze
-Nie widzę przeszkód...

Cóż, skoro on nie widzi to ja też nie. Stwierdziła zajmując wskazane miejsce. Najwyżej mnie wyśmieje, nie on pierwszy i znając życie nie ostatni. Zerknęła na laskę, ktoś posiadający takie rzeczy musi być dobrze sytuowany, być może znacząca persona. Zawahała się. Może to nie jest odpowiednia osoba? Cóż, spróbujmy odwrócić kota ogonem i wybadać sytuację. Zobaczymy może przy okazji podłapie zlecenie na boku.

- ProszÄ™ wybaczyć Å›miaÅ‚ość ale zaintrygowaÅ‚ mnie fakt iż persona o paÅ„skiej profesji pojawia siÄ™ w tym miejscu. – zaczęła spokojnym neutralnym tonem zachowujÄ…c kamienny wyraz twarzy. – W tego typu lokalach zazwyczaj szuka siÄ™ dwóch rzeczy, pracy albo pracowników. Której z nich pan potrzebuje?
 
Lirymoor jest offline