Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2021, 11:23   #49
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale jak widać: ten pomysł nie cieszy się zbyt dużym poparciem.
Mi się wydaje, że zbyt wiele osób nie widzi nieco dalej, może nawet nie rozumie o co chodzi. Na przykład, że za zwykłe "cholera" dostaje się cenzurę i warna. Za zwrot "gdzie pies dupą szczeka" również. Dla mnei to nieco absurdalne. Nawet określenie "bo byłby ze mnie dupek" podpada pod warna i cenzurę. To są te małe absurdy, a każdy sobie wyobraża rynsztok i kręci nosem. Ludzie potrafią się zachowywać i pisać w sposób kulturalny, ale taka "cholera" czy "nie chcę być dupkiem" nie są bolesne. A o słowa tego typu się rozchodzi.
Pomijam już fakt, gdzie jedna osoba warna za to dostanie, a druga już nie i nawet nie wiadomo na jakiej podstawie to ma być oceniane. A już jeden przypadek mam, gdzie ludzie podostawali za "dupa" , ale inna "dupa" już przeszła bez echa
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline