Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 19:33   #4
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Go my minions XD Cóż, ta sesja stawia... Raz włosy na głowie, innym razem na nogi, kiedy wyglądasz jak zniesmaczony zezwłok po marnym dniu
To z pewnością najbardziej kontrowersyjna sesja na forum!
Z pewnością najzabawniejsza i miejscami wgniatająca w fotel [podłogę, jeśli już leżysz i kwiczyszXD].
Najbardziej szalona.
Niecodzienna.
Pełna najbardziej wariackich, jajcowatych i błyskotliwych pomysłów za razem. Pęka w szwach od humoru – raz czarnego, raz ciężkiego do zgryzienia – ale koniec końcem, wszystkie włochate plemniki chichoczą, a księżna pogania swego kapłana, aby przyniósł jej natychmiast kolejny post z tej sesji XD
Jedna z najciekawszych sesji na forum!
Po prostu... jedyna taka i wiecej Takich Jak Ta nie będzie
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem