Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 21:35   #12
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Słysząc zaproszenie Albrehta, uśmiechnął się nieco szerzej, ukazując śnieżnobiałe zęby, zapewne również efekt zaklęcia. Podszedł do stołu, gdzie stało krzesło, a następnie gwałtownym ruchem wsadził laskę między oparcie, a siedzenie, zaczepiając o nogę. Jednym zdecydowanym ruchem nadgarstka obrócił krzesło tak, że wykonało pełne koło szurając nogami o podłogę. W tym samym czasie Mag podszedł do stołu, a gdy krzesło kończyło obrót, Vintilian równie zdecydowanym i gwałtownym ruchem wyciągnął kostur, a następnie usiadł na siedzeniu, które z powrotem odwrócone było w stronę stołu.
-No siadajcie już gotowa posilimy się i czas ruszyć w drogę, może ktoś coś słyszał więcej zawsze pragnąłem mieć rapier wykonany przez Krasnoludzkiego kowala rum z aktywnymi runami, ale to nie tylko magiczne przedmioty można uzyskać od nie go ale i zaszczyty tak bynajmniej słyszałem-rzekł szlachcic.
-W sumie dla siebie chciałbym tylko jednego. Większej mocy, potęgi, która pozwoli wstrzymać fale na oceanie, podczas sztormu oraz wzniecić je w środku lądu, powstrzymać pożar, trzęsienie ziemi, tornado, burzę i inne żywioły. Powstrzymać je i przywołać. Chcę żyć wiecznie, ale w legendach, mitach, historii jako Mistrz Żywiołów lub Arcyelementalista. Nie sądzę jednak, żeby mógł mi to dać. Chyba tylko Marid mógłby to potrafić, chociaż nie bez trudu. W takim razie to czego chcę, pozostaje kwestią otwartą-to mówiąc nałożył sobie kawałek udźca i zaczął jeść.
-Pozostała jeszcze kwestia bycia bogiem-dodał ze spokojem.
 
Alaron Elessedil jest offline