Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 22:22   #1
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
[DnD] Baron potępionych

Początek zimy…Neverwinter…Karczma „Pod pijanym oberżystą”…

Przeznaczenie…Tak, to chyba ono was tu zebrało. To nie wy szukaliście tej przygody, lecz przygoda znalazła was. Siły, które wypełniają ten świat nie raz kierują nami w sposób często niezrozumiały…W karczmie panowało przyjemne ciepło, które tak bardzo kontrastowało z zawieją szalejącą za oknem. W izbie panował wielki tłok i gwar. Całe pomieszczenie wypełnione było wonią piwa i wina, potu starych zawadiaków i dymu fajkowego ziela. Nie dało się ukryć, że było to dość ekscentryczne miejsce na spotkanie. Ale czy taki nie był wasz nowy pracodawca? Ściągnął was z najdalszych zakątków świata do tej zasyfiałej speluny i posadził przed jakimś gnomem. No właśnie. Właściwie gdzie jest ten człowiek(jeśli nim oczywiście jest), i dlaczego porozumiewa się z wami za pomocą jakiegoś gnoma, którego nos ledwo wystaje nad blat stołu.

-Wy być spokojni…Zack odpowie-jąkając się uspokajał was gnom- pan Zack chcieć dyskrecja. Zack odpowie, kiedy wy pytać a potem pójść za Zack do niego. Tylko on pytać czy wy chcieć-kalecząc wspólną mowę tłumaczył się dalej gnom-Tylko czy wy na pewno chcieć…Pan chcieć żeby wy się lepiej poznać przed spotkaniem z pan Zack. Wy mieć się przedstawić a później my pójść za Zack… Tylko czy wy chcieć…Pan Zack czekać ukryty…oczy sług są zwrócone na dłonie pana dlatego pan Zack czekać pod sklepieniem z żeber…Zack mówić, że to złe miejsce lecz pan Zack nie słuchać…tu być dużo zło ludzie, którzy chcieć podsłuchać…-rozglądając się po Sali rzeczywiście zauważyliście, że wiele par oczu jest zwrócona w waszą stronę- pan Zack mówić, że trzeba was sprawować tak jak tamtych wcześniej… ale nie ma czasu wy mówić …mówić…mówić szybko…

 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline