Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2021, 16:27   #17
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bellatrix Zobacz post
Jakby coś było nie tak, MG, daj znać to edytuję. I napisz, ile mam sobie odliczyć za tę rybę z chlebem i grzane mleko
Staraj się za bardzo nie sterować postaciami innych graczy. Mam na myśli fragment, w którym wskazujesz ze Lotta i Bran są w karczmie. Pozostawmy to im do decyzji, a tak to bardzo ok.

Nie będziemy się rozwodzić nad każdym posiłkiem, Ogólnie każdy dzień w zależności od poziomu życia jaki sobie wybierzecie kosztuje x monet. Domyślnie jest to poziom skromny 1,5 sz/dzień. Jest w tym zawarty nocleg oraz wyżywienie. Na trakcie konieczny jest survival oraz racje podróżne.

Jeśli komuś zacznie brakować funduszy, albo będzie miał ich za dużo może zerknąć tutaj i zobaczyć inne opcje. Aczkolwiek mówię, domyślnie poziom życia traktuję jako skromny i tak też będę bez waszych dodatkowych deklaracji rozliczał.

Cytat:
Moja postać raczej zacznie w Eastside, to zdecydowanie jej klimaty Nie też ma za bardzo powodu, by wejść do Niebieskiego Małża Może akurat teraz będzie tam umówiona z kimś, kto ma jakieś informacje na temat Nass Lantomir? Co Ty na to MG?

Jeszcze jedno pytanko: ile by trwała podróż do Targos?
Ktoś z informacją o Nass nie wchodzi za bardzo w grę. Ale jak ci brakuje pomysłu, służę radą. Może ktoś faktycznie umówił się z tobą, ale na miejscu okazało się że mówi same bzdury - chciał zarobić na informacji, której nie miał i wtedy twoja postać była świadkiem kłótni kapitana straży z zarządcą.

A może Lavena szukała eskorty do Targos? Słyszała, że jedna grupa niedawno zawitała do miasteczka wraz z karawaną kupiecką Bigby’ego Tallfoota?

Podróż do Targos trwałaby domyślnie 4 godziny pieszo. Chyba że się zgubicie, ale pogoda jest względnie dobra. Postaram się też dodać do każdego miasta informację ile trwa podróż między nimi pewnie dziś się pojawi. Jeśli was to interesuje to zamieszczę tez w wolnej chwili informację jak planuję rozpatrywać podróż.
 
Rewik jest offline